Bractwo Spolszczenia

Pełna wersja: Edytowanie modyfikacji Spine
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Czy na Spine jest możliwość edycji modyfikacji?? Przykładowo ItemMap nie potrzebnie pokazuje potwory i jedzenie na mapie co bym chciał usunąć lecz Spine sam dodaje linijki do gothic.ini. Da się jakoś to modyfikować??
Wszystko zależy od danej modyfikacji. Niczym się to nie różni od instalowania modów w zwykły sposób. Domyślnie masz wszystko w C:\Użytkownicy\[twój profil]\AppData\Roaming\Clockwork Origins\Spine\mods, potem możesz spróbować rozpakować daną modyfikację VDFS-em i edytować ją innymi programami.
Nie mam pojęcia jak to edytować. Nic nie rozumiem z tych linijek.
Już nie ma potrzeby tego robić. Mogłem wcześniej przeczytać opis moda. Wystarczyło dodać wartośc na np 100 i wszystkie tanie przedmioty juz nie są na mapie i wygląda jak należy.
(21-02-2021, 18:56)czesti97 napisał(a): [ -> ]Już nie ma potrzeby tego robić. Mogłem wcześniej przeczytać opis moda. Wystarczyło dodać wartośc na np 100 i wszystkie tanie przedmioty juz nie są na mapie i wygląda jak należy.
A co to za mod? :D
ItemMap. Zaznacza na naszej mapie skrzynki, jedzenie, bronie itp. Na samym początku miałem wysyp wszystkiego na mapie i chciałem pousuwać poszczególne rzeczy. Okazało się że w Gothic.ini można ustawić od jakiej wartości przedmiotu ma pokazywać :p. Czyli mało wartościowych juz nie pokazuje :p.
On jest do G1 i G2.