• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nabór do Bractwa Spolszczenia

Nie szukamy teraz testerów, bowiem na tę chwilę są zbędni. Napisałem ci, że jak coś będzie, to się odezwę.
[Obrazek: CefJhJO.png]    [Obrazek: rQ70PSc.png]
Odpowiedz

Witam, Chciałbym być waszym testerem jeśli jeszcze potrzebujecie.
Odpowiedz

Chętnie wezmę udział.
Odpowiedz

Proszę.
Odpowiedz

Potrzebujecie jeszcze tłumaczy eng=>pl do Enederal może? Grę przeszłam niedawno i fajnie byłoby doświadczyć ją jeszcze raz, ale w ojczystym języku. Mam już trochę doświadczenia w tłumaczneniu.
Odpowiedz

Napisałem na PW. :)
Odpowiedz

Chetnie wam bym pomogł w tłumaczeniu modów znam jezyk ang i nie.
Odpowiedz

Na razie mamy komplet, dzięki.
Odpowiedz

Gdybyście potrzebowali np. kogoś, kto by zaprezentował tłumaczoną przez was modyfikację, to będę do dyspozycji ;)
Odpowiedz

Cześć @Fayors

Zegier też nam to ostatnio proponował, więc udzielę Ci może takiej samej odpowiedzi.
Sprawa ma się tak, że zawsze mieliśmy w teamie jakiegoś... „filmowca”, który zajmuje się filmikami, reklamą itd. Na jego kanał wrzucamy także jakieś materiały specjalnie od nas. Taka osoba posiada również taki przywilej, że dostaje moda do ogrania przed premierą, żeby miał już gotowy wcześniej odcinek albo był gotowy na strumyka w dniu premiery. Tym kimś był wcześniej u nas Archi, który teraz współpracuje z BG, więc musieliśmy znaleźć nową osobę. Wybór padł na Majesa i tak już zapewne pozostanie. Raczej nie ma potrzeby działać na dwa fronty, chyba rozumiesz. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, żebyś samemu nagrywał te modyfikacje, niezależnie, będzie nam bardzo miło. :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości