• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Enderal PL

Muszę częściej zaglądać na to forum i przestawić sposób powiadamiania...
Będziecie wrzucać spolszczenie na nexusa?
Odpowiedz

Bo ja wiem. Na pewno wszystko znajdzie się w oficjalnym launcherze przygotowanym przez SureAI, to będzie traktowane jako oficjalny download.
[Obrazek: spineSignature.php?name=Quasch&language=Polish][Obrazek: tt0z7wW.png][Obrazek: pzCGuFi.png]
Odpowiedz

będziecie tłumaczyć interaktywną mapę enderala?
https://sureai.net/hp/map/enderal/?paper...ng%20Cabin
Odpowiedz

Widziałem. To jest kwestia tego, czy komuś będzie się potem chciało wszystko przenosić. :)
[Obrazek: spineSignature.php?name=Quasch&language=Polish][Obrazek: tt0z7wW.png][Obrazek: pzCGuFi.png]
Odpowiedz

Dasz radę przybliżyć nam przynajmniej orientacyjny postęp prac nad samym tłumaczeniem? Mniej/więcej niż połowa? Do końca roku skończysz, czy jednak spodziewać się zakończenia samego tłumaczenia po nowym roku?

I nie mówię tego z sarkazmem, już niewielkie modyfikacje przy tłumaczeniu potrafią przyprawić o ból głowy. Dobrze wiem ile się na tym schodzi, dla tego pytam serio :)
Odpowiedz

Więcej niż połowa na pewno. I nie podoba mi się to stwierdzenie:

(07-09-2017, 03:43)Kruku napisał(a): Do końca roku skończysz

Nie tylko ja tłumaczę i przypisywanie sobie tutaj wszystkich zasług byłoby nie w porządku. No i też nie wszystko zależy ode mnie.  
Ale tak nawiasem mówiąc, @Motka już ponoć powoli kończy grafiki. winko
Odpowiedz

Oj tam literówka język

Następnym razem napiszę: "skończycie" :)

Topic: Łoł to nieźle :) Nie mogę się doczekać :D
Odpowiedz

Hej, a może @Motka udostępni na forum kilka grafik dla ciekawych efektów jeszcze przed premierą?
Odpowiedz

Pokażemy najpewniej, jak to się w grze prezentuje. :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
11 gości