• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Enderal PL

(12-05-2017, 04:41)EmsiFS napisał(a): Pracujecie w QLOC czy co? :)

Pracujemy jako niezależny team, jeżeli o to ci chodzi.

Nie chodzi mi o to. Do tej pory jeszcze nie widziałem pełnych spolszczeń napisów i dialogów jakiejkolwiek modyfikacji do Skyrima (a już sporo pobierałem), a wy zamierzacie do tego jeszcze zmodyfikować tekstury przedmiotów, by zawierały polskie teksty. QLOC, podczas tworzenia lokalizacji Skyrima, zrobił dokładnie to samo (jeszcze jako Cenega Service Team - tak, otworzyłem Wikipedię :D). Jeżeli wam się to uda, to szacun. Powodzenia!
Odpowiedz

Przecież nie możemy zostawiać takich rzeczy. Jeśli są np. jakieś plakaty po niemiecku:

To logiczne, że tego tak nie zostawimy. Strasznie psułoby to imersję moim zdaniem.
Odpowiedz

Pełna zgoda. Szkoda, że sporo firm tłumaczących gry nie zmienia takich rzeczy...
Odpowiedz

Jak wam idzie? Ile jeszcze zostało? Orientujecie się kiedy można się spodziewać?
Odpowiedz

Zajmujemy się właśnie przekładem piosenek w karczmach, strasznie dużo czasu absorbują. ;P Kandydata do użyczenia męskiego wokalu już mamy, teraz tylko wypadałoby znaleźć jeszcze jakąś panią, ale to w swoim czasie.
Odpowiedz

Czyli w karczmie będą śpiewać w języku polskim, gdzie reszta dialogów będzie po niemiecku?
Odpowiedz

Nie... całość będzie po polsku.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
7 gości