• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G1] Kopalnia PL

[Obrazek: 553lj9w.png]
Opis modyfikacji:

Gracz w modyfikacji „Kopalnia” steruje losami Cienia imieniem Torak. Wydarzenia przedstawione w modzie mają miejsce w chwili walenia się Starej Kopalni. Sytuacja wydaje się beznadziejna. Wiele przebywających tam osób zginęło, a w dodatku prawie nikt nie wierzy w to, że uda się opuścić tę kopalnię.

Zadaniem gracza jest znalezienie drogi ucieczki z Kopalni wraz z grupą osób, które przeżyły.

Cechy modyfikacji:

* Całkowicie nowa historia, która została osadzona w uniwersum Gothic
* 8 różnych i częściowo nowych światów
* 50 zróżnicowanych zadań
* Nowe potwory, przedmioty, bronie, system kamer, tekstury, umiejętności i innowacje techniczne
* Około 10 godzin gry
* Pełny niemiecki dubbing

Uwaga!

W modyfikacji ostało się kilka bugów, których nie daliśmy rady naprawić. W dwóch przypadkach należy użyć konsoli Marvin, aby dostać się do określonych miejsc:
- dawne gniazda pełzaczy w Starej Kopalni (na klawiszu K)
- „podwodny” obszar w Wolnej Kopalni, który tak naprawdę odgrodzony jest przez sztuczną powierzchnie wody (klawisz F8)

Przez tak zwane „czarne dziury” w Starej Kopalni można bezproblemowo przejść.
W zadaniu polegającym na przybijaniu desek nie można wczytać gry, gdy została przybita choć jedna deska (reset licznika).

Za powyższe błędy przepraszamy, ale jesteśmy tylko teamem tłumaczącym modyfikacje.

Screeny:

Prezentacja świata:

Trailer modyfikacji:

Zagrajmy z Wiśnią:

>>> Download <<<

Polecamy również alternatywny download narzędziem Spine: Link.

Credits:

Tłumaczenie: metek58, smox, AhnBael
Korekta: AhnBael, Tituf
Skrypty: Taliasan, Nefario, chicken
Grafika: Tituf, Blizna, 
Filmy: OwcaZagady
Testy: AhnBael, Tituf, Opos, Freddy, Vesemir, Nefario, Gorn12345
Odpowiedz

Modyfikacja została dodana do Spine.
Odpowiedz

Mam problem z modyfikacją, pobrałem i zainstalowalem ją dzisiaj i jak zaczynam nową gre to mnie wyrzuca dziwne z żadna modyfikacją tak nie miałem. Odnowa gothica pobrałem i wgrałem wszystkie pliki bo to nie problem i dalej te same efekty. Ona jest jakaś pobugowana czy jak bo nie rozumiem. Startera tradycyjnie mam do spine nie jestem przyjaźnie nastawiony. Na starym kompie też mi nie wchodziła. Na nowym teraz świeżo też nie lipa. Na SS wygląda ciekawie modyfikacja no szkoda chyba,że mnie ktoś poratuje radą.

[Obrazek: AW.jpg]
Odpowiedz

Hmmm... mam nadzieję, że wiesz, że to modyfikacja do G1. anioł
Odpowiedz

No przecież pisze G1 :x

[Obrazek: AW.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
5 gości