Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[G2NK] M#A#D PL
#1
[Obrazek: 9KCIXea.png]


Opis modyfikacji:

Mężczyzna ucieka. Jego wyróżniki? Jest szczupły i wysportowany. Ma zwinne palce i żywość umysłu. Jest cwany i przebiegły. Estymę zna tylko wśród strażników miejskich. Jego talenty wpędziły go już w niejedną niebezpieczną sytuację. Szkoda w ogóle gadać, czego się ten człowiek w średnim wieku dopuścił. Dzisiejszy dzień w każdym razie przysporzył mu niemałych kłopotów. 
Straż miejska lata za nim jak kot z pęcherzem. Wybiega z miasta w góry. Miał nadzieję, że wymknie się strażnikom w tym lesie, jednak niefartownie skręcił w złą stronę i zabrnął nagle w ślepy zaułek. Znajdował się między młotem a kowadłem. Z jednej strony ogromna, rozciągająca się przed nim przepaść, a z drugiej strażnicy gotowi go zabić.
Znienacka zobaczył to — niewielką iskrę, niemal połyskującą w powietrzu. Przyjrzał się jeszcze raz dokładniej, jednak nadal tam była. Prawdziwa. Nie zwariował. Ponownie się obrócił i zobaczył strażników miejskich. Wtem… odważył się. Skoczył w przepaść, zahaczając przy okazji o tę iskrę. Jego ciała nigdy nie odnaleziono.                                                         


Cechy:

* Kilka godzin rozgrywki
* Nowy świat
* Ciekawe nawiązania i easter eggi
* Tłumaczenie wysokiej jakości


Screeny:  

>>> Download <<<

Polecamy również alternatywny download narzędziem Spine: Link.


Credits:

Tłumaczenie: Quasch
Korekta: Quasch
Skrypty: Nefario
Grafika: Blizna
Filmy: OwcaZagady
Testy: Polo, OwcaZagady, Opos


Uwagi:

Wersja polska różni się od niemieckiej jednym szczegółem, a mianowicie końcową walką. Po raz kolejny byliśmy zmuszeni wyciągać skrypty bez pomocy twórców, a ponowne kopiowanie wszystkiego mijało się z celem. W wersji niemieckiej główny oponent wpierw pojawia się na tym piedestale koło areny, potem szybuje on do tego portalu, a na końcu teleportuje się po prostu przed arenę. U nas od razu pojawia się na arenie, przy okazji trochę się blokując, ale nic innego nie mogliśmy zrobić. Mimo wszystko reszta jest taka sama, moda da się spokojnie ukończyć, robiąc wszystkie misje, dlatego liczymy, że będziecie się przy nim dobrze bawić. :)
[Obrazek: spineSignature.php?name=Quasch&language=Polish][Obrazek: rn6PARu.png][Obrazek: pzCGuFi.png]
Odpowiedz
#2
Modyfikacja została dodana do Spine.
[Obrazek: spineSignature.php?name=Quasch&language=Polish][Obrazek: rn6PARu.png][Obrazek: pzCGuFi.png]
Odpowiedz
#3
Zapraszamy na serię z tego moda u naszego Majesa. :)

[Obrazek: spineSignature.php?name=Quasch&language=Polish][Obrazek: rn6PARu.png][Obrazek: pzCGuFi.png]
Odpowiedz
#4
Super modyfikacja, przeszedłem w dwie godzinki :). Serdecznie wszystkim polecam, nie doświadczyłem żadnych błędów. 9/10 ;)


PS
Twórcy są chyba uzależnieni od spiralnych wejść :D.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości