Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[G2NK] Wyspa Wielkanocna PL
[Obrazek: oBmaPtr.png]

Opis modyfikacji:

Zasadniczo chciałeś jedynie odwiedzić swoją babcię przez teleporter, jednak zrządzenie losu postanowiło te plany nieco zmienić: Lądujesz na małej wysepce pośrodku oceanu.
Na tejże wyspie, zwanej Wyspą Wielkanocną, mieszkają jeszcze cztery inne osoby, z którymi musisz teraz — chcąc nie chcąc — wejść w kontakt, aby się stąd wydostać.

Cechy:

* Nowy świat
* Nowy bohater
* 4 NPC
* 5 questów
* Oswojone zwierzaki w różnym wieku
* Dubbing niemiecki
* Tłumaczenie wysokiej jakości
* 30-60 min. czasu gry
Screeny:

>>>  Download   <<<

Polecamy również alternatywny download narzędziem Spine: Link.

Credits:

Tłumaczenie: Quasch
Korekta: Quasch
Skrypty: Nefario
Grafika: Blizna
Filmy: OwcaZagady
Testy: Quasch, OwcaZagady
[Obrazek: spineSignature.php?name=Quasch&language=Polish][Obrazek: tt0z7wW.png][Obrazek: pzCGuFi.png]
Odpowiedz
Modyfikacja została dodana do Spine.
[Obrazek: spineSignature.php?name=Quasch&language=Polish][Obrazek: tt0z7wW.png][Obrazek: pzCGuFi.png]
Odpowiedz
Wie ktoś może gdzie są te jaja? Szukam ich po całej wyspie, a znalazłem tylko 11 :/.
Odpowiedz
Wszędzie są, trzeba szukać po kątach. ;) Mapki z nimi oczywiście nie ma.
Odpowiedz
A takie pytanko mam. Są one poukrywane w jakichś specyficznych miejscach, czy np. po krzakach?
Odpowiedz
Tak, wszędzie.
Odpowiedz
Zaraz mnie chyba kurde szlag trafi :D. Jak w normalnej grze zbieram każdą roślinkę i nic mi nie umknie, tak w tym modzie nie mogę znaleźć dwóch durnych jajeczek :D.
Odpowiedz
Fajna modyfikacja ale troche krótka oceniam ją 10 póktów
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości