Konkurs Dziki Kosmos
[Obrazek: kD4RVt3.png]
Oto obiecany przez nas konkurs. :) Polega on na przejściu modyfikacji z tego tematu: Link oraz udokumentowaniu tego w postaci filmu. Może to być dowolny serwis. Wygrywa ta osoba, która będzie w stanie jako pierwsza przebrnąć przez przez wszystkie respy dzików. W ramach bezpieczeństwa do konkursu mogą przystąpić tylko osoby z rangą Zasłużony wzwyż oczywiście, o czym już wspominałem.
Zwycięzca dostanie od nas ukazane niżej puzzle 4D oraz specjalne odznaczenie na forum.

Dowody proszę zamieszczać w tym temacie.

Kilka zastrzeżeń:

— Dozwolone jest zapisywanie i wczytywanie w razie potrzeby, jednak w przypadku śmierci naszego bohatera należy zacząć rozgrywkę od początku.
— Post nie może zostać edytowany (ma to zapobiec temu, że ktoś np. postawi sobie kropkę, a następnie ją zedytuje i wstawi filmik, żeby być pierwszym).
— Niedozwolone jest oczywiście wspomaganie się kodami.
— Film nie może mieć żadnych cięć, udziwnień itd. Ma to być pełen lets play od początku do końca.

No to cóż, udanego polowania. ;)
[Obrazek: spineSignature.php?name=Quasch&language=Polish][Obrazek: tt0z7wW.png][Obrazek: pzCGuFi.png]
Myślę, że wypadałoby zamknąć ten temat, jako że minął już tydzień, a nikt się jeszcze nie zgłosił. Szczerze powiedziawszy, liczyłem, że dłużej jak kilka godzin od publikacji nie będę musiał czekać, ale najwidoczniej nie kręcą Was takie zabawy. ;)
[Obrazek: spineSignature.php?name=Quasch&language=Polish][Obrazek: tt0z7wW.png][Obrazek: pzCGuFi.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości