Cześć

(22-07-2017, 15:52)SanTiago napisał(a): Co wy macie do Zmierzcha Bogów. Ja rozumiem do Arcani, ale nie do Zmierzcha, dobry dodatek. Edycja Rozszerzona + Content Mod i się gra :D
To jakiś żart? Ta gra ma wszystko złe xD Arcania przy Zmierzchu to rewelacyjna gra :D

Lotek, byłbyś słabym recenzentem gier język
Odpowiedz

Arcania lepsza od zmierzchu bogów to fakt. A wracając do dodatku, to jak z edycją rozszerzoną i content modem zagra, to jest bardziej znośnie owszem, ale np. liniowej fabuły nic już niestety nie zmieni :/
Odpowiedz

Liniowej fabuły, zniszczonych charakterów postaci, irytującego dubbingu, częstego uczucia zażenowania. Trochę tego jest :v
ER i CM zrobiły co mogły w tej sprawie, ale to wciąż zbyt mało by nazwać ten dodatek chociaż przeciętnym.
Odpowiedz

Grałem i w Arcanię i w Zmierzcha. Zmierzcha przeszedłem, Arcanię - nie.
A to dlatego, że Zmierzch nie posiada tych irytujących rozwiązań w postaci niewidzialnych ścian, czy podzielonych sztucznie lokacji i tak irytujących zadań, że się odechciewa grać.
Rozumiem, każdy ma swoje zdanie i ja jestem zmuszony to uszanować, jednak ja uważam Arcanię za nie dość, że słabego Gothica, to też słabą grę.
Prawdziwym Gothikiem 4 jest pierwszy Risen, czy tego chcemy, czy nie.
To tyle w temacie.
Odpowiedz

Arcania nawet nie jest gothic'em. Widać, nie jesteś na bieżąco język
Odpowiedz

Uwierz mi, jestem.
To było tylko takie porównanie.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
3 gości