• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Witam, jestem Silver

Witajcie, jestem Silver znany też jako Echo. Mam 17 lat i zajmuję się tworzeniem gier w RPG Makerze (nie 5-minutowych lecz o wiele, wiele dłuższych). Kiedyś próbowałem modować Gothic I ale niestety nie wyszło... :)  Dlaczego zapytacie? Ano dlatego, że mam bujną wyobraźnię i pomysły na modyfikację samo do mnie lecą. W wolnych chwilach poza tworzeniem gier, czytam książki, rysuję a także sam piszę opowiadania (np. o tematyce SW). Jestem nowy w branży moddingu Gothica ale myślę, że sobie poradzę. Niedawno dołączyłem do Itharu Team, gdzie nadano mi posadę scenarzysty/korektora dialogów oraz skryptera.
Pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia.
Odpowiedz

Cześć, witamy. :)
Odpowiedz

Itharu team pierwsze slysze, siemka.

[Obrazek: AW.jpg]
Odpowiedz

(18-06-2017, 20:18)Lotek napisał(a): Itharu team pierwsze slysze, siemka.

Jesteśmy dość mało znanym teamem. Przed moim przyłączeniem się do owej drużyny wypuściła ona takie mody Altharu (który nie przyniósł im sławy) i parę mniejszych jak "Klątwa Khorinis". Mam nadzieję, że się to zmieni :) Jestem tam teraz liderem scenarzystów, jeśli można to tak nazwać i koordynuję ich działania. Myślę więc, że może wyjść z tego coś naprawdę dobrego. Obecnie pracujemy nad projektem o nazwie "Conversation with Sea".
Pozdrawiam serdecznie.
Odpowiedz

Można jakoś nabyć te modyfikacje w celu zagrania w nie?

[Obrazek: AW.jpg]
Odpowiedz

(27-06-2017, 11:33)Lotek napisał(a): Można jakoś nabyć te modyfikacje w celu zagrania w nie?

Jasne, że można :) Ale nie polecam ich szczerze mówiąc. Może się to wam wyda dziwne, ale nasze  i stare mody są po prostu słabe, ponieważ jeszcze wtedy chłopaki nie mieli porządnego scenarzysty choćby jednego no i ... korektora dialogów. Teraz staram się kontrolować prace i pilnować by coś pokroju wcześniejszych projektów nie ujrzało światła dziennego w swej aktualnej wersji. Altharu jest napewno na TheModders. Nasze zasoby przenoszone na nowe forum. Jeśli ktoś chce może wpaść - http://itharuteam.cba.pl/index.php.
Pozdrawiam.

EDIT: To link do Altharu - http://themodders.org/index.php?topic=26709.0. Wczoraj nie miałem jak tego zrobić bo byłem poza moim miejscem zamieszkania.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości