[G2NK] Wyspa Wygnania (DE)
[Obrazek: oMqSks0.png]

Opis modyfikacji:

„Wyspa Wygnania” to mała modyfikacja do Gothic 2, w której wcielamy się w rolę Marika — farmera porzuconego na Wyspie Wygnania. Niestety wyspa ta jest nadzwyczaj mała i opustoszała, dlatego chcemy oczywiście jak najszybciej wrócić do domu.
Do przejścia moda potrzeba ok. 5 godzin. Przyjdzie nam pozwiedzać małą, urokliwą wysepkę kryjącą tajemnicę bądź dwie oraz poznać bliżej na początku cztery interesujące postacie, które zechcą nam powierzyć mnóstwo rozmaitych zleceń. Wszystko po to, aby móc wreszcie wynieść się z tego miejsca.
W modzie zostaje wykorzystany polypos autorstwa Elvarda oraz zaimplementowany przez twórcę .ZEN G2Island.

Cechy:

* 5 godzin rozgrywki
* 4-5 unikalnych charakterów
* 7 jaskiń
* 15 zadań, niektóre dość nieliniowe
* Intro i outro 
* Masa dialogów
* Przyspieszony system poziomów
* Przerażająca jaskiniowa bestia

Screeny:

Przygotowanie opisu: Quasch

Download wersji niemieckiej: http://www.continentconquest.ch/Exilinsel/Exilinsel.exe
[Obrazek: spineSignature.php?name=Quasch&language=Polish][Obrazek: tt0z7wW.png][Obrazek: pzCGuFi.png]
czekam z niecierpliwością na polską wersje
Quasch są jakies mody gdzie gramy po stronie beliara i zwycięża zło?

[Obrazek: 14590_l.jpg]
(19-02-2017, 17:20)Lotek napisał(a): Quasch są jakies mody gdzie gramy  po stronie beliara i zwycięża zło?

Największym tego typu modem będzie zapewne Xeres' Rückkehr, gdzie zaczniemy Bezimiennym w Świątyni Śniącego. :)
[Obrazek: spineSignature.php?name=Quasch&language=Polish][Obrazek: tt0z7wW.png][Obrazek: pzCGuFi.png]
Jest Pan Losów, grałem troszke i sie spodobał, demon mnie na początku wprowadzał.

[Obrazek: 14590_l.jpg]
Jako że pojawiło się spolszczenie, to temat ten mogę zamknąć.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości