Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Tool] Spine
Oby nie xD
[Obrazek: spineSignature.php?name=Szymon&language=Polish]
Odpowiedz
Bardzo bym prosił dodanie moda o nazwie przebudzenie.
Odpowiedz
Przestańżeż spamić. Masz wszystko w bibliotece.
[Obrazek: spineSignature.php?name=Quasch&language=Polish][Obrazek: rn6PARu.png][Obrazek: pzCGuFi.png]
Odpowiedz
Widzę, że to dodawanie modyfikacji idzie dość opornie, może przydałoby się powołać jakąś osobę, która by się tym zajmowała? Mogę nawet wziąć to zadanie na siebie, znam mnóstwo modyfikacji, wiem jakich brakuje w bazie i mam całkiem sporo wolnego czasu, aby to ogarniać.
Tak więc w razie czego, można przekazać odpowiednim osobom, że chętnie je w tym wyręczę i ułatwię im robotę.
Odpowiedz
^ Popieram kandydaturę Orika.
Odpowiedz
Myślicie, że nie proponowałem tego Bonnemu? Heh, niejednokrotnie. Na upartego nawet ja chciałem się tym z początku zajmować, żeby go odciążyć, bo niestety, ale on nie zna polskiego i to często prowadziło do niepotrzebnych komplikacji, bo przecież nie będę mu też wszystkiego tłumaczył.
Często, żeby ułatwić robotę, po prostu zbierałem wszelkie potrzebne dane i podsyłałem listę — nazwę, twórców, datę premiery, stronkę z downloadem itd. No i nierzadko i tak się chłopak gubił… Na pewno nie ze złej woli, ale polska wersja cierpi niestety na parę mankamentów, które muszę po parę razy zgłaszać, bo samemu to ja mogę sobie teraz co najwyżej opisy modów edytować, i to też nie wszystkich. Mówię tu o niedziałających wersjach typu Dark Saga czy chociażby parę pomieszanych osiągnięć przy Varusie.
Ale to w zasadzie nie nasz program i nie nasze zasady, więc się po prostu ustosunkujemy. Tyle. My tylko zgłosiliśmy chęć pomocy przy programie i mimo wszystko, jeśli popatrzycie na inne bazy (angielska, rosyjska, hiszpańska), to zobaczycie, że nasza prezentuje się najpełniej.
[Obrazek: spineSignature.php?name=Quasch&language=Polish][Obrazek: rn6PARu.png][Obrazek: pzCGuFi.png]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: Orik, 41 gości