Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[G2NK] Echa przeszłości
#1
[Obrazek: OujiJJv.png]


Opis modyfikacji:

„Echa przeszłości” (Vergessen ist nicht vergangen) jest to mod do G2 utrzymany w stylu starego, dobrego G1. Gracz zostaje wrzucony za swoje przewinienia do Górniczej Doliny Khorinis, jakiś czas przed pojawieniem się bezimiennego bohatera. Dowiadujemy się więcej o wydarzeniach za barierą przed akcją G1, jesteśmy świadkami wielkich precedensów oraz spotykamy twarze znane i nieznane z pierwszej części. Celem tej modyfikacji jest pokazanie graczowi Kolonii przed przybyciem Bezimiennego oraz wszystkiego, co miało w niej miejsce przed końcem Śniącego. Ponadto dostanie on nie tylko do wykonania zlecenia wymagające kunsztu szermierczego, lecz także łupieżcze wypady oraz inne akcje konieczne dla dalszego postępu.


Co to jest?

Żyjesz sobie jako zwyczajny Kopacz w okresie komiksu gothikowego w Starym Obozie i realizujesz jedynie jeden cel: Zostanie Cieniem, aby wreszcie uciec od tego poniżenia ze strony Strażników, których Kopacz musiał znosić bez cienia sprzeciwu.
Protagonista właśnie zawodzi przy teście zaufania i jeśli chce otrzymać drugą szansę, musi teraz zgodzić się na pewne porozumienie, które każe graczowi robić rzeczy, o jakich jeszcze żaden Kopacz przed nim nawet nie myślał.
Przy okazji dość niespodziewanie dajemy się wciągnąć w gierki obozu i musimy podejmować decyzje, które mają wpływ na całą kolonię karną oraz jej przyszłość.
Świat gry obejmuje, obok Opuszczonej Kopalni, zmodyfikowany Stary Obóz, jak i jego okoliczne tereny, na których w tle rozgorzeją kipiące wręcz konflikty pomiędzy obozami, a każda nieudana operacja może przelać czarę goryczy.


Co czeka na gracza?

* Wiele godzin rozgrywki, które mogą zapełnić całe popołudnie
* Lekko zmieniony świat gry z G1
* Wysokiej jakości dubbing niemiecki
* System kradzieży z G1
* Tworzenie postaci
* Trzy zakończenia, które zależą od decyzji w trakcie gry i nie są wybierane dopiero pod koniec
* Rzemiosło budowlane pozwalające graczowi na budowę przedmiotów bądź budowli w świecie gry z różnorakich zasobów
* Bajery skryptowe zmieniające wygląd świata gry
— i wiele więcej —

Screeny:


Przygotowanie opisu: Quasch


Stan prac: Obecnie modyfikacja jest na ukończeniu i musi jeszcze zostać rozbudowana w zaledwie kilku punktach. Do tego dochodzą jeszcze beta testy oraz ukończenie dubbingu. Wypuszczenie modyfikacji na światło dzienne to kwestia kilku tygodni/miesięcy.
[Obrazek: spineSignature.php?name=Quasch&language=Polish][Obrazek: rn6PARu.png][Obrazek: pzCGuFi.png]
Odpowiedz
#2
Mamy dla was dobre wieści: twórcy podzielili się z nami informacją, że mod ten będzie zawierał góra coś koło 1k linii dialogowych, więc jest to naprawdę znośna liczba jak na tak, jak by nie patrzeć, innowacyjny mod. Na upartego moglibyśmy się nim zająć, gdyby szersze grono było modzikiem zainteresowane. :)
[Obrazek: spineSignature.php?name=Quasch&language=Polish][Obrazek: rn6PARu.png][Obrazek: pzCGuFi.png]
Odpowiedz
#3
Czekam z niecierpliwością ,mam nadzieje że będzie PL

PS Szkoda że zaprzestałeś działalności na TM .jest tam więcej forumowiczów i myślę że na pewno poparli by ten i inne projekty .
Pozdrawiam wiwi z TM tutaj wiwir
Odpowiedz
#4
Zajeebiste. Po za tematem ja osobiście czekam "kiedyś" jeszcze raz "kiedyś" może ktoś spolszczy modyfikacje "Pan Losu".
 

[Obrazek: 14590_l.jpg]
Odpowiedz
#5
Kiedy jest planowana premiera tego moda?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości