• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Xeres’ Rückkehr

Dowiedziałem się właśnie, że w tym modzie w pewnym momencie będziemy mogli spotkać pojedynczych przedstawicieli różnych ras typu gnom, kobold itp. Ciekawe, jak to będzie wyglądało. :)
[Obrazek: spineSignature.php?name=Quasch&language=Polish][Obrazek: tt0z7wW.png][Obrazek: pzCGuFi.png]
Odpowiedz

Kiedy jest planowana premiera modyfikacji tej.
Odpowiedz

Co do premiery to z tego co udało mi się wyczytać, jest on planowany na 4 kwartał 2017 roku. Zaintrygowała mnie też ta modyfikacja. Na pewno ją ogram i stworzę do niej recenzję i jeżeli dobrze myślę, jest to niemiecka modyfikacja tak?
Odpowiedz

(19-08-2017, 08:50)Fayors napisał(a): Co do premiery to z tego co udało mi się wyczytać, jest on planowany na 4 kwartał 2017 roku. Zaintrygowała mnie też ta modyfikacja. Na pewno ją ogram i stworzę do niej recenzję i jeżeli dobrze myślę, jest to niemiecka modyfikacja tak?

Tak, wszystko się zgadza. ;)
[Obrazek: spineSignature.php?name=Quasch&language=Polish][Obrazek: tt0z7wW.png][Obrazek: pzCGuFi.png]
Odpowiedz

A wiadomo może coś o angielskiej wersji? Jest szansa, że takowa powstanie?
Odpowiedz

Może i powstanie, ale co najwyżej autotranslate jak w przypadku Returninga czy Odysei.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości