• 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Wojna z Orkami II Daleka Północ

[Obrazek: eMexX7U.jpg]

Według słów Gorilli (głównego twórcy Wojny z Orkami) prace nad wersją 2.0 w tym roku szły tak dobrze, iż bardzo możliwe, że przyjdzie nam w to zagrać już w 2017 roku (2018 podaje za pewnik).

Panowie biorą teraz głównie przykład z moda „Z życia złodzieja” - To, że każdy NPC jest ważny dla fabuły, a jednocześnie ma swoją własną historię do opowiedzenia, każde zadanie jest zrobione na swój sposób interesująco itd.

Co nowego w Wojnie z Orkami 2.0?

* Duży skuty lodem krajobraz z całkowicie nowym szablonem (nie będzie to żaden Nordmar 2.0)
* Tętniący życiem świat, który poprzez własne historie zachęca do zwiedzania 
* 95% obiektów występujących w grze będzie nowych (rośliny, umeblowanie itd.)
* 40-50 nowych zadań, 35 nowych NPC
* Sporo nowych potworów
* Sporo nowych pancerzy (zarówno dla bohatera, jak i innych postaci)
* 15-20 godzin rozgrywki
- i wiele więcej -

Screeny:

Stary znajomy z podstawowej wersji - Janitas - u którego będziemy mogli zostać adeptem czarnej magii. W modzie znajdzie się prawie 20 nowych run i zaklęć, m.in. z pakietu mud-freaka.
Ponadto Janitas stanie się główną osobistością w WzO 2.0 i wraz z nim podążymy śladami prastarego ludu.

[Obrazek: OddEQrY.jpg]

A tutaj dwa w jednym - prezentacja nowego potwora (cyklop) oraz nowych czarów. 

[Obrazek: DUtsQuJ.jpg]

Z biegiem czasu pojawią się dalsze informacje i screeny.
Odpowiedz

przemieniony troll w cyklopa mi sie podoba. Zostaje tylko czekac na wersje 2,0 bo warto. To bedzie kontynuacja dalszej wojny z orkami czy to bedzie osobny modzik? Napisałeś 15-20 h nie, że dodatkowej tylko tak o i stąd to pytanie.

[Obrazek: AW.jpg]
Odpowiedz

Nie wiem dokładnie, jak to będzie. Mogę jedynie wywnioskować, że ogólnie będzie to osobna część, albo będzie też tak, że na końcu podstawowej wersji pojawia się loadscreen i gramy dalej w drugą część bohaterem z jedynki.
Odpowiedz

Najnowszy screen od twórców :)

Odpowiedz

Szczerze mówiąc, to paskudna ta grafika smutajka Przypomina mi tę z klasztoru i jego otoczenia.
Odpowiedz

Najnowsze dwa screeny z Dalekiej Północy :)

Odpowiedz

Czy będziecie tłumaczyć tą modyfikację? Jeśli nie to chętnie zajmiemy się tłumaczeniem tej modyfikacji :>
[Obrazek: C4er8dR_png_300x300_q85.jpg]
Odpowiedz

Jeśli do tego czasu znajdziecie kompetentnych tłumaczy z niemieckiego, to zobaczymy.
Odpowiedz

Mam nadzieje że modyfikacja nie będzie aż tak zła jak po przednia bo koniec mogli dać jak z Gothic 2 jakaś łódź lub statek i płynie nim i ten fakt w tej wersji że było można grać po końcu gry...
Odpowiedz

Gorilla zapowiedział właśnie, że skrypty i dialogi „Dalekiej Północy” gotowe są już w ok. 40%. Ponadto już na Wielkanoc zostaniemy uraczeni jakimś nowym materiałem. :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
4 gości