• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pytanie do BS

Jestem nowy na tym forum, ale od dłuższego czasu śledzę stronkę na FB. Spodobało mi się bardzo to forum, mam do was pytanie, może i głupie, ale kto pyta nie błądzi(podobno). Bractwo spolszczenia zajmuje się tylko(jak w nazwie) spolszczaniem modów, czy też tworzeniem modyfikacji do Gothic'a?
Odpowiedz

Tylko i łącznie spolszczaniem.
Odpowiedz

A orientujecie się w nad pracami (ogółem) tworzonych modów do Gothica? Bo jest mnóstwo różnych stron na te tematy ale większość stara nieużywana albo panuje na nich chaos.
Odpowiedz

W sumie taki ogólny zbiór to na theModders jest
Odpowiedz

Ale na theModders wszyscy piszą, ogłaszają jest od groma odpowiedzi, nie wyobrażam sobie prześledzić wszystkiego, jednym słowem mydło i powidło.
Za Beziego! 
Pozdro As ;)
Odpowiedz

Pracujemy jeszcze obecnie nad portalem. Nad spisem również popracujemy w miarę możliwości :)
Odpowiedz

Super, ciesze się :)
Za Beziego! 
Pozdro As ;)
Odpowiedz

Jak coś spolszczą to zawsze cos dodają od siebie tak było :D
[Obrazek: 74.png]
Odpowiedz

1. W zakładce z projektami są tylko 2 wątki, jeden o modzie do Gothica który dopiero wyjdzie i dwa o Enderalu. Czy to znaczy że Enderal jest teraz waszym głównym projektem czy zajmujecie się czymś innym?
2. Ile osób zajmuje się BS, chodzi mi orientacyjnie o tłumaczy, moderatorów, testerów itp.?
Odpowiedz

1. Tak jest, Enderal jest teraz naszym oczkiem w głowie. Myślimy obecnie jeszcze o jednym projekcie, nad którym będziemy pracować równolegle, jednak w żaden sposób nie spowolni on prac przy Enderalu. Więcej informacji myślę podamy już niedługo.
2. Ta liczba stale się zmienia, jednak zawsze oscyluje ona gdzieś w okolicy 10. Wolimy pracować w małym teamie, acz z kompetentnymi osobami :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości