• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Problemy techniczne

O wszelkich problemach technicznych prosimy pisać w tym temacie.
Odpowiedz

Jest jakaś możliwość ustawienia tego że po wejściu w menu (esc) zaznacza od razu "Zapisz", zamiast "Dalej"? Jestem przyzwyczajony z normalnego Gothica do tego.
Odpowiedz

Hmm... chyba nie niestety. W każdym razie ja o tym nie wiem.
Odpowiedz

Masz rację esc i zaznaczenie "zapis" było wygodniejsze, niepotrzebna zmiana. Raczej nie można tego zmienić bez kombinowania w skryptach.
Odpowiedz

Czy od początku gry powinno się posiadać 0% w umiejętności (jednoręcznej, dwuręcznej, łuki i kusza), dziwi mnie to trochę, ponieważ mimo 0% w te umiejętności nadal zdarzają mi się krytyki.
Odpowiedz

W praktyce masz 20%, jak zainwestujesz w to punkty, to się naprawi.
Odpowiedz

(11-29-2016, 09:40 PM)Hrabia von Varan napisał(a): W praktyce masz 20%, jak zainwestujesz w to punkty, to się naprawi.

Dokładnie tak, dzięki!
Odpowiedz

Po wyjściu i wejściu do gry, punkty umiejętności resetują się do 20%, lecz zostaje poziom walki z 30%, czyli w praktyce mam 30% umiejętności tylko pokazuje to 20%?
Odpowiedz

A ja mam problem z myszką. Mam zainstalowane wszelkie wspomagacze plus DX 11, czułość myszki na maxa a i tak zanim postać wykona jakikolwiek ruch to wolny aż ku*wicy dostaje...
Odpowiedz

Problem z myszką rozwiązany, okazało się, że DPI które jest odpowiednie dla pulpitu w Gothicu jest dużo za wolne.

Niemniej - wgrałem Patch TEORETYCZNIE NAPRAWIAJĄCY bug z nauką umiejętności i dupa. Wchodze do gry i znów wszystko na 20%. Nie chce mi się przywracać za każdym razem LPków i latać do obozu myśliwych znów się uczyć, nie macie jakiegoś porządnego patcha?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
7 gości