• 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Błędy i bugi

Możecie tutaj pisać napotkane jeszcze przez was bugi :)
Odpowiedz

błąd jest związany z nauką mianowicie gdy ucze się u amira walki bronią jednoręczną wszystko jest ok dodaje punkty w panelu postaci wszystko jest prawidłowo jednak gdy wyłączę grę i odpalę ponownie zamiast 35% mam 20
Odpowiedz

Kropnąłeś się z przepisem na mięsną bułeczkę język
Po otwarciu wyświetla się przepis na kawę, taki sam jak w przepisie na kawę :D
Miałem nadzieję, że przepisy na potrawy nie będą aż tak uproszczone, bo chciałem coś z nich przygotować w kuchni.

EDIT!
Zwracam honor :)
Odpaliłem bez spolszczenia i to Niemcy w oryginale się kropnęli w tym przepisie na FleischbroetchenRezept_01 :D
Odpowiedz

Mam bardzo duże spadki klatek na samym początku gry . Kiedy patrzę w stronę morza jest okey, ale idziemy przez las na gospodarstwa i w czasie rozmowy z przyjaciele mam spadki nawet do 10 fps . Początkowo myślałem że to przez deszcz, ale jednak nie , bo ja się przespałem do rana to problem nadal występował. Macie jakieś rady, wskazówki jak się tego pozbyć? :)
Odpowiedz

Też tak miałem, musisz to po prostu rozchodzić, ew. zmniejszyć ustawienia.
Odpowiedz

Też tak mam, nawet włączyłem specjalnie G2NK żeby porównać ale w oryginale działa w porządku. Proponuje zmniejszyć zanikanie i zasięg do 180% mnie to pomogło.
Odpowiedz

(11-28-2016, 07:41 PM)Bal-Sagoth napisał(a): Też tak mam, nawet włączyłem specjalnie G2NK żeby porównać ale w oryginale działa w porządku. Proponuje zmniejszyć zanikanie i zasięg do 180% mnie to pomogło.

Mi chyba też, pobiegałem chwilę na ustawieniach 180% i jest okey, dzięki! :)
Odpowiedz

Feris w kamieniołomie ma od razu dialog o ucieczce(po kliknięciu skazańcy uciekają), mimo że nie rozpoczynałem tego zadania.
Odpowiedz

(11-28-2016, 02:24 PM)Misiex napisał(a): błąd jest związany z nauką mianowicie gdy ucze się u amira walki bronią jednoręczną wszystko jest ok dodaje punkty w panelu postaci wszystko jest prawidłowo jednak gdy wyłączę grę i odpalę ponownie zamiast 35% mam 20

Mam to samo
Odpowiedz

Na początku gry można znaleść aż tyle złota? to chyba za dużo :D https://zapodaj.net/56e291370bccf.bmp.html

[Obrazek: AW.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
2 gości