Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Wojna z Orkami PL - Opis modyfikacji

Witam z Ukrainy i dziekuje za ten ciekawy mod. Dopoki znalezl jeden bug ,gdy u paladinow mozna przejc prez drwi. Apropo mam pomysl utworzenia Panom humorystyczniego moda swiateczniego w ktorym Ded Moroz (RU) odeslal naszego bohatera z paczka w daleka podroz do Santa Klausa. Jedna z misij bede rowniez odebrac u orkow wielka choinke . Widze ze ten mod mozna zrobic w lokacijach Daleka Polnoc. Co wy na to ?
Odpowiedz

My nie jesteśmy twórcami moda jakby co. :)
Odpowiedz

(12-22-2016, 09:52 PM)Quasch napisał(a): Hmm... to powodów może być dużo, mogło ci się nawet przez to w międzyczasie coś pomieszać. Zalecałbym ogólnie przeinstalowanie Gothica oraz zainstalowanie na nowo moda + komponentów z tego tematu:
http://bractwospolszczenia.pl/showthread.php?tid=117

Po zainstalowaniu wszystkich rzeczy z tego tematu nareszcie poszło wszystko bez problemu  zmieszanyhy: Po pierwszych 3 godzinach gry mogę stwierdzić, że wiem co mi zabierze czas przez te święta!  :)
Odpowiedz

Apropo po ustawienu tego moda, on nie pojawil sie w Starterze, wiec wstawil s zamiana filow i on wtedyjuz pojawil sie w Starterze, ale napewno inne mody pracowac juz nie bede.
Nie udaje cie mi znalezc ,kto mi uwieksze sily, a takze juz spelnil wszyszki missije Farmera, ale w dialogach z nim niema ze przyjmuje mnie i da mi przepustke do miasta
Odpowiedz

Najbliższym nauczycielem siły będzie zapewne Bruno z obozu drwali.
Odpowiedz

A propo tych drwali, to daleko się znajdują od gospodarstw? Przydałoby się trochę siły nabrać :D
Odpowiedz

Praktycznie tuż obok gospodarstwa Egona. Trzeba tylko wejść po schodach za stodołą Laurentego (tej z chrząszczami).
Odpowiedz

oo, dziękuje :D
Odpowiedz

no witam, mam pewien problem (?) mianowicie gdy zainstaluje moda to w folderze z modyfikacja mam same pliki filmowe i generalnie pliki, z ktorymi nie moge odpalic gry, czy tylko ja tak mam? to jakis blad?
Odpowiedz

Jeśli ci chodzi pliki w systemie i data na odtwarzanie filmowe to ja tak miałem. Musisz sobie ukryć w panelu sterowania. Najlepiej zainstaluj odnowa grę na czysto zainstaluj http://bractwospolszczenia.pl/showthread.php?tid=117 i tak jak pisałem
[Obrazek: 74.png]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
1 gości