Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

• 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[G2NK] Wojna z Orkami PL - Opis modyfikacji

Aż tak pozytywnej opinii się nie spodziewałem, dzięki za docenienie. :)
Odpowiedz

To teraz czas na kilka słów ode mnie na początek wielkie dzięki za poświęcony czas i świetnie wykonaną pracę. Muszę przyznać że jestem troszeczkę zawiedziony ,gdy mod zaczął się fajnie rozkręcać to się skończył nastawiłem się na dłuższą rozgrywkę(sugerowaną przez czas gry, rozumiem że był on obliczany na podstawie przejścia kilkoma ścieżkami), nie mniej jednak gra się całkiem przyjemnie zadania są ciekawe, npc mają swoje własne historie ,a świat jest bogaty w różne zakamarki które warto odkryć. Zdecydowanie polecam i jeszcze raz dziękuje
Odpowiedz

A w ile godzin ukończyłeś moda?
Odpowiedz

20
Odpowiedz

To rzeczywiście malutko smutajka Można spytać ile testerom zajęło przejście modyfikacji?
Odpowiedz

Ja wojne orkami przeszedłem mając 18 godziny
[Obrazek: 74.png]
Odpowiedz

Nie ważne, modyfikacje instalowałem do Gothica 1 (facepalm w chuj)
Odpowiedz

Vanariusowi zajęło przejście 20h,a Varan nie ukończył bo mu się komputer popsuł, więc nie wiem czemu napisali czas gry 45-65h lolz
[Obrazek: C4er8dR_png_300x300_q85.jpg]
Odpowiedz

Mi zawsze zajmuje o wiele dłużej z powodu zamiłowania do eksploringu. Na wyścigu nie jestem :D
Odpowiedz

Była to przeze mnie najbardziej wyczekiwana modyfikacja do Gothica, i również największy zawód. Właśnie przed chwilą się dowiedziałem że po przegraniu 12 godzin gry mogę już zakończyć swoją przygodę, przez tą właśnie informację odechciało mi się dalszej gry. Na początku wszystko było pięknie, byłem zajarany na zwiedzenie północnej, wschodniej i południowej części archipelagu. No ale cóż, nic z tego. Bardzo podobał mi się wątek dołączenia do jednego z gospodarstw, przy okazji wykonywania zadań z gospodarstw dużo eksplorowałem, i tu zawód ponieważ wydaję mi się że za szybko zaszyłem się w odległe tereny, przykład kamieniołom. Następnie, Austri, z zewnątrz byłem neutralnie nastawiony, w środku było dobrze i źle, na plus dolna część miasta i plac targowy, były fajnie zagospodarowane i nie było tutaj pustki, koszary również były spoko jednakże czułem w nich pustkę. Następnie część portowa, na początku fajnie, jednakże dalej tym gorzej, z nikim pogadać, prócz kilkoma osobami przed karczmą i "PUSTYM" burdelem. Następnie, katedra - pożal się boże, pustka, pustka i nic więcej. Górna część miasta, wydawało mi się że będzie tam coś do roboty, ale co znowu? Nic, prócz kilku osób gdzie tylko jedna jest ważna i kilka budynków które można sobie ograbić. A właśnie, co do grabienia budynków, żaden npc nic Ci nie zrobi! Nawet jeśli na jego oczach będziesz ograbiał jego dom. Jedynym momentem gdzie komuś przeszkadzało że coś kradnę był kowal w koszarach. Do tego podobał mi się wątek detektywistyczny. Następnie Najemnicy Orków, szczerze? Spodziewałem się czegoś innego niż kilku osób w ściekach i szybkiego zakończenia gry. Może niedługo wrócę i zwiedzę przeze mnie jeszcze nie odwiedzone miejsca, ale tymczasem czekam na WzO 2.0, mam nadzieję że tą wersją się nie zawiodę.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek:
25 gości