Bractwo Spolszczenia
Co Myślę o Returningu - Wersja do druku

+- Bractwo Spolszczenia (http://bractwospolszczenia.pl)
+-- Dział: Bractwo Spolszczenia (http://bractwospolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Dział: Pobieralnia (http://bractwospolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=22)
+---- Dział: Returning 2.0 (http://bractwospolszczenia.pl/forumdisplay.php?fid=73)
+---- Wątek: Co Myślę o Returningu (/showthread.php?tid=638)

Co Myślę o Returningu - snake16 - 04-12-2018

jak na 8 lat robienia tego moda, to jest strasznie niezbalansowany, a miasto orków to jakaś pomyłka, żałuję wogóle, że gram nekromantą..Ceny wszystkiego to koszmar, sporo farmienia, mam trzeci rozdział końcówka. dosyć mocna postać. Sakta Omen wyuczona 50k za to jakiś szok 0 o. Ale te miasto orków przebija wszystko, na tej arenie jest jakiś myk na używanie czarów? zdążyłem zrobić trzeciego orka zatrutym ostrzem, to wiecie co się stało? otworzyła się klatka, ten bez życia dalej mnie napie... i do tego wszyscy na mnie się rzucili, a uwierzcie magiem w tej klatce to przeje... zero kryta wchodzi na orków.
I mam pytanie jakaś kolejność robienia dodatkowych lokacji? Na Razie wyczyszczony Fort przyjemnie go się robiło. Cała górnicza wraz za Barykadą orków. i nie wiem, czy nie wybiorę się teraz na pustynię Adanosa, mam już odblokowane wejście do niej. Gram na hardzie, wszystkie zadanie na bieżąco robione, tak samo z farmą, nie jestem jakiś z pierwszej łapanki, ale ten mood, to oni chyba robili przy kromce ze smalcem, W Dark soulsie, nie miałem tyle dedów co w tym Dodatku, wieczne wczytywanie i kombinowanie. Czasami jest za prosto, a przychodzi taki moment, narespią w uj moobów w jednym miejscu, najlepiej jeszcze szkieletów przy wejściu po 5k hp i radź sobie panie... Nie wiem, czy nie czekać na AB.

Zbyt frustrujący Gameply i na siłę dodawanie mnóstwa lokacji. Gameplay jest na siłę wydłużany. Masa Grindu, ktoś kto nie grał W Gothica i nie zna podstawki na pamięć, to nie polecam nawet odpalać tego gów... Ja sobie Daruje 80H za mną, a tyle jeszcze do zrobienia, W Wiedźminie 110 godzin podstawka na 100% mi zajęła, a tutaj nawet połowa nie jest zrobiona. To samo tyczy się optymalizacja 120fpsów w górę, po godzinie gry potrafią spadać do 20-30 i trzeba grę resetować. 

A Wy co myślicie i tym modzie? Ruskie mają swoje fetysze, ale tyle lat to robić, i nie dopracować gry? strasznie sporo błędów ma, jak bym nie zapisywał na ileś tam slotów, to już dawno bym zepsuł sobie grę, nie wspomnę o chorym poziomie gry. Na Normalu pewnie łatwiej o wiele, ale co ja tam się znam.

Powiecie mi czym się różni ta Wersja AB dokładnie? co jest na bieżąco aktualizowana? 

Dodam że Czarnego Trolla i smocze zębacze robię bez problemu. 3 Trolle dla mnie to nie problem. sakta Omen robi robotę, zamiast 3 szkielety, to mogę nawet 4 albo 5 przywoływać, albo i więcej jak by chciał [Obrazek: s_004.gif] Pociskiem śmierci dodatkowo zbija się ładnie armor. Tylko Boli mnie brak nowej broni i mało armorów, ciągle coś fajnego znajduje dla innych klas, a dla maga nic, pewnie Xardas da mi coś ciekawego w 4 rozdziale, albo na dodatkowych lokacjach znajdę coś, nie mam pojęcia, do poradnika zaglądam tylko, jak już naprawdę nie wiem jak zrobić jakieś zadanie, albo czegoś nie popsuć.

Zapraszam do dyskusji, jestem ciekaw co myślicie o Returningu

RE: Co Myślę o Returningu - BishopBS - 05-12-2018

tyle razy się mówi by nie grać nekro w normalnym returnie tylko magiem ognia bo to jedyny sensowny mag bez AB ech...

jak mam się wypowiedzieć o modzie to jest to przyjemny mod ma swoje niedociągnięcia ale gra się w niego przyjemnie o ile nie gra się magiem innym niż magiem ognia albo wojownikiem jest co robić w G2NK trochę mi brakowało rzeczy do roboty szło się w sumie na pałę z fabułą przy okazji robiąc questy poboczne ale nie mówię że było to złe return po prostu dodaję parę rzeczy do roboty... jedyne co mnie boli to niedopracowane nowe animacje i przyspieszenie ruchów trolli (nie wiem czemu mody to zawsze robią no ale) no i poziomy trudności polegają po prostu na wincyj armora wincyj hp i wincyj obrażeń w bohatera dlatego polecam unikać legendę bo można umrzeć z nudów jak 2h będzie się walczyło z jednym mobem trudny już jest lepiej zbalansowany... ogólnie rzecz biorąc mod jest przyjemny

AB ma trochę fajnych rzeczy jak np. nauka kręgów magii zależąca od punktów many no i nekro może normalnie używać przywołańców w walce z bossami... no ale znowu każda postać może sobie podbijać inta przez co wojownik będzie bił praktycznie to samo ze zwojów co mag z runy... no i AB jest projektem bez końca to taki wieczny "work in progress"... przyjemnie że można na nim sobie dostosować poziom trudności i wyłączyć te durne dodatkowe parametry... no ale to w sumie jedyne dobre strony AB który ma aż za dużo władowanych nowych questów...

RE: Co Myślę o Returningu - Krz60bl - 05-12-2018

Jesli chodzi o gre magiem ja nie znajac opini poszedlem w maga ognia i rzeczywiście robi robotę z tym ze regeneracja many to porazka

Moze i gralem na normalu ale na arene orkow jest sposób wez do reki kostur mahaj prawo lewo az w koncu bezi wyjdzie poza klatke wtedy przeciwnik jest w klatce a Ty poza nia ale nie przejmuj się nie bd Cie atakowac orkowiei wtedy możesz aie leczyc ale miksturami i atakowac go az wygrasz

W AB nie gralem ale moge Ci powiedziec byś zagral w te AB ale po angielsku i w jakas tam wersje bo ostatecznej wersji nie bd ale to juz bylo walkowane o wątku z AB

RE: Co Myślę o Returningu - snake16 - 05-12-2018

Poszedł już do kosza. Szkoda Czasu na ten Dodatek, Ruskie to niech za robotę się wezmą, a nie za robienie modów.

RE: Co Myślę o Returningu - Lotek - 05-12-2018

Modyfikacja jak najbardziej na plus może nie szpanuje balansem czy inne niedociągnięcia, ale nadrabia długością i ogromnym światem mnie nie przeszkadza balans zawsze idzie sobie z czymś poradzić.

RE: Co Myślę o Returningu - esloqu - 06-12-2018

@snake16 a ty rozumiem POLAKU piszesz ten komentarz zaraz po powrocie ze swojej fabryki działającej na rzecz polskiego dobrobytu?