Bractwo Spolszczenia

Pełna wersja: High Res Weapon Pack for Gothic I & II — Gothic MeshUp Project
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Gothic MeshUp Project


Opis modyfikacji:

Jest to modyfikacja autorstwa CeeXa, która zastępuje bronie z G1 nowymi modelami i teksturami. Stan aktualny to 37%, ale autor konsekwentnie pracuje nad ukończeniem. Ponoć działa to również na G2 i innych modyfikacjach, ale nie zostało to jeszcze do końca przetestowane (bo głównie chodzi tu o bronie z G1). Wystarczy pobrać plik .vdf i wkleić go do folderu Data. Mod jest kompatybilny ze wszystkimi wersjami językowymi i nie wymaga rozpoczęcia gry od nowa.

(jeśli chcecie zobaczyć broń w wyższej rozdzielczości, otwórzcie grafikę w nowej karcie)

[Obrazek: nw2rwUR.png][Obrazek: 5dvmXgA.png][Obrazek: zkDpiEh.png][Obrazek: o8ggcld.png][Obrazek: OGO0AgW.png][Obrazek: BCBHCiv.png][Obrazek: 0L4lMfS.png][Obrazek: hDkuh0f.png][Obrazek: 5HCQYaZ.png][Obrazek: aT52saT.png][Obrazek: umoKYCQ.png][Obrazek: Y8O5zbC.png][Obrazek: JiwHTcD.png][Obrazek: xb3TKBi.png][Obrazek: qWHKIzV.png][Obrazek: g0Hnx3k.png][Obrazek: yUegssP.png][Obrazek: 7Q7DBOH.png][Obrazek: FGZCbrS.png][Obrazek: Fi9qWQ0.png][Obrazek: 2GLnQNa.png][Obrazek: UTX5iIG.png][Obrazek: wEsNfyN.png][Obrazek: 3KyGOqB.png][Obrazek: Xm5JTzE.png][Obrazek: Ds5cBnO.png][Obrazek: jMJKjql.png][Obrazek: 92b1jYB.png][Obrazek: vvXNbEO.png][Obrazek: Z8DvRGD.png][Obrazek: XrqDITQ.png]>>> Download <<<
A tutaj małe porównanie — po lewej stronie macie oryginał, a po prawej nowe modele:
[Obrazek: GnSjmZg.png]

Oraz mały pokaz, jak się prezentują miecze dwuręczne w samej grze:

[Obrazek: UG5y7aD.png]
Jeśli modyfikacja zostanie dokończona wątek również zostanie uzupełniony o dodatkowe przedmioty prawda ? (może głupie pytanie i słabo sformułowane ale lubię jak mam tzw. "kawę na ławę" język )
W miarę możliwości staram się zawsze uzupełniać wątki na bieżąco.
Ok czekam na "pełną wersję" modyfikacji. :D
Dwie najnowsze bronie od autora. :)

[Obrazek: wEsNfyN.png][Obrazek: 3KyGOqB.png]
Wygląda bardzo fajnie, ciekawe uzupełnienie za broni, które w Carnage Graphic Patch nie występują (postawiono na łuki i kusze). Fajnie jakby autor pokusił się tez w przyszłości o coś związanego z armorami oryginalnymi i ostatecznie zrobił wsparcie pod G2NK.

PS. https://i.imgur.com/GnSjmZg.png - Patrząc od góry, czwarty model (ta pałka z kolcami) - te kolce są jakieś takie nijakie względem oryginalnych. Wyglądają jak szpilki. Warto by zarzucić autorowi sugestię o tym.
Ładne teksturki, akurat gram w ER to sobie sprawdziłem i nawet działają. :) Będą się ładnie uzupełniać z teksturami Artemiano (czy tam kradzionymi z Reloaded Moda język).
Proszę bardzo, kolejny update. :)

[Obrazek: Xm5JTzE.png][Obrazek: Ds5cBnO.png][Obrazek: jMJKjql.png]
no fajnie wygląda w sumie :D
Stron: 1 2