Bractwo Spolszczenia

Pełna wersja: Pytania i porady odnośnie rozwoju postaci
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(27-05-2018, 17:34)Pazox napisał(a): [ -> ]Jaki jest limit bonusu z siłą jeśli chodzi o wyrób mieczy na rozdział?

Limit to + 10 co rozdział. 10 wykutych mieczy = + 1 sila. 100 mieczy = +10 .
(27-05-2018, 17:34)Pazox napisał(a): [ -> ]Jaki jest limit bonusu z siłą jeśli chodzi o wyrób mieczy na rozdział?

10
Najlepszy łuk na 2 rozdział który nie wymaga specjalnych strzał to Kudzu 160 dmg dostajemy go od nethbeka za questa z trollem sek w tym ze jeśli gramy pod zręczność ale luki nie są naszym priorytetem to Yakalus wciąż jest lepszy bo daje po +10 prota a kudzu daje marne 200 hp
Pytanie odnośnie statystyk. Czy w ret 2 tak samo jak w g2 koszt PN się zwiększa im więcej mamy np. many? Zastanawiam się czy mogę pić te mikstury dodające staty czy na później zostawić.
(27-05-2018, 19:58)gerwant napisał(a): [ -> ]Pytanie odnośnie statystyk. Czy w ret 2 tak samo jak w g2 koszt PN się zwiększa im więcej mamy np. many? Zastanawiam się czy mogę pić te mikstury dodające staty czy na później zostawić.

tak próg się zwiększa ale bonusy na to nie wpływają więc możesz śmiało pić, jeść, czytać czy co tam masz jeszcze
Ponawiam swoje pytanie bo nwm czy używać

(27-05-2018, 17:22)Ziela napisał(a): [ -> ]Zrobiłem sobie pełno potek siły oraz zręczności. Nie mam tylu mutagenów, powinienem ich użyć czy lepiej poczekać aż jakoś zdobędę te mutageny?

oraz
(27-05-2018, 17:22)Ziela napisał(a): [ -> ]Wcześniej mi powiedziano, że niby mogę założyć rzadkie trofeum jakim jest jadowity kieł muratina, aczkolwiek jak to zrobić? Xd Tzn naciskam na to i teoretycznie nic się nie dzieje. :/
Tych mutagenów nie jest wcale zbyt wiele, więc możesz pić mikstury, bo napewno jeszcze będziesz robił kolejne
Juz na to dałem odpowiedz... mutagenów w grze jest niewiele warto sobie parę potów zostawić na później ale jakieś powiedzmy 80% można chlać od razu. I od razu jak łapiemy jakiś mutagen to go zużywamy na pota.
Użyj trofea po prostu i tyle zauważ ze przy pasku na bezim się ono pojawi.
Jaka zbroja najlepsza:

Ciężka zbroja nowicjusza
Pancerz wodnego kręgu
Zbroja ze skóry wilka
a może coś innego na 1 rozdział?

Oczywiście w grę wchodzi przekucie, jestem w 1 rozdziale, dopiero dołączyłem do bractwa. I czy warto uczyć się tych pancerzy od Falka? Na razie oddałem mu jedno trofeum.
Ze skóry wilka chyba najlepsza bo nie byłem w bractwie i nie wiem jakie statystyki ma ciężka zbroja. Warto się uczyć od falka. Jak pójdziesz do jarkendaru w kanionie jest boss wargów i falk może cie nauczyć robić z jego trofeum zbroję jak mu je przyniesiesz a zbroja warga jest bardzo mocna w jarkendarze. Ale podejrzewam że wilka jest najlepsza bo była lepsza od zbroji najemnika czy straży przekutej więc strzelam że od bractwa też jest lepsza.