Bractwo Spolszczenia

Pełna wersja: Gothic 1.04 tłumaczenie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Siemanko od dłuższego czasu dłubię sobie z gothciem 1.04d .  Udało mi się naprawić wiele bugów owej wersji. Uruchomiłem zewnętrzny .zen jak i wszystkie mapy , teksturki dźwięki Mobów  , naprawiłem koncert In Extermo i jakieś efekty dźwiękowe które dałem radę .  Teraz wziąłem się za tłumaczenie gry (przenoszenie dialogów z 1.08 ) Wszystko pięknie ładnie tylko nie mogę zmusić do działania polskich znaków więc niestety muszę z nich zrezygnować i tu mam prośbę o pomoc . Poszukuję programu Dialog getter . Ni cholery nie mogę Gothic Sourcerem edytować dialogów mówionych bo gra Crashuje . Dlatego mam prośbę Nigdzie nie mogę znaleźść tego programu niestety linki powygasały a mając go nie tylko jestem w stanie przetłumaczyć wersję 1.04 ale tak że spolszczyć demko 1.01e . Wiem że to może praca bez sensu ale po prostu lubię sobie grzebać w wersiach Alpha/Beta ;)

Poniżej screen z mojej pracy ;)

[Obrazek: bLyrbol.jpg]
Co do tych polskich znaków, to nie wystarczy przenieść pliku fonts.vdf ze zwykłego Gothica do wersji demo?
Cześć, tutaj wrzuciłem ci tego DialogGettera: https://www.dropbox.com/s/x5o0147qijxplb...0.exe?dl=0
I nie chcę podcinać skrzydeł czy coś, ale na twoim miejscu załatwiłbym sobie jeszcze dobrego korektora, jeśli ma to mieć ręce i nogi. No, chyba że to robisz głównie dla siebie.
(09-09-2017, 22:29)Orik napisał(a): [ -> ]Co do tych polskich znaków, to nie wystarczy przenieść pliku fonts.vdf ze zwykłego Gothica do wersji demo?

Nie wersia 1.04 jeszcze nie czyta spakowanych archiwum vdf kiedyś próbowałem rozpakowane tekstury podmieniać o ile pamiętam kończyło się to tym że wogóle żadne napisy się nie wyświetlały

Wielkie dzięki Quasch zaraz pobiorę i zobaczę czy ten program jest mi w stanie pomóc ;)
[Obrazek: Hif9ziC.jpg] działa wielke dzięki za pomoc ;)
a co ten gothic oznacza

___________________________
click the Source
Dobra robota. Takie spolszczenia są zawsze ciekawsze i pełniejsze wyrazu niż to co serwują oficjalne źródła.