Bractwo Spolszczenia

Pełna wersja: [G2NK] Legend of Ahssûn Demo (DE)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
[Obrazek: ximg.php?fid=12871996]Historia dema:

Statek bezimiennego ambasadora króla Lalvanien zostaje zatopiony przez piratów, a sam ambasador sprzedany na arenę Ahssûn. Ostatkiem sił wychodzi obronną ręką z brutalnych walk i zostaje wrzucony do dolnej części miasta, gdzie wprawdzie utrzymywany jest względny porządek przez rekrutów, jednak ludzie żyją w biedzie. Każdy zdany jest tutaj na siebie.  Mimo zaistniałej sytuacji ambasador musi dostać się do księcia Ahssûn najszybciej jak to możliwe, żeby złożyć mu raport. Strażnik bramy do centralnej dzielnicy jednak ani myśli w ogóle o tym słuchać. Czy poobijany ambasador dotrze do księcia?

Ahssûn — Co to jest?

Zarówno stolica, jak i wyspa, na której rozgrywa się przygoda naszego protagonisty, zostały tak właśnie nazwane. Gracz wcieli się w rolę królewskiego emisariusza z kontynentu, jednak już podczas przeprawy pragnienia i wyobrażenia wygodnego życia jako doradca miejscowego księcia kolonii Ahssûn zduszą ten pomysł w zarodku. Nie będzie już wówczas chodziło o chęć ratowania świata, lecz samego siebie.

Co świat ma do zaoferowania?

Życie jest ciężkie i niesprawiedliwe, jednak warto w tym dostrzec również te pozytywne strony. W Legend of Ahssûn znajdziecie prawie wszystko, co pozwala na wyobrażenie sobie średniowiecznej scenerii bez nazbyt wielkiego udziału fantazji: lasy i pola, miasto i wieś, jak i pustynię i idyllę. Każdy będzie mógł się gdzieś zatracić w tym kochanym, od podstaw stworzonym świecie, zatrzymać się i odpocząć.
  
To my tworzymy historię…

…bowiem tego wymaga od nas zawartość tego wielkiego świata. Z dala od niezwykle ciekawego i niecodziennego głównego wątku ponad 300 postaci oddaje się swojej codziennej pracy i podobnie jak my próbuje znaleźć swoje miejsce w świecie oraz przeciwstawić się kaprysom losu. Niektórzy pod określonymi warunkami przydzielają zlecenia albo w inny sposób z nami współdziałają, drudzy zaś szukają jedynie spokoju, a jeszcze inni obiorą sobie nas za przyjaciół lub wrogów.

To więcej niż tylko Gothic 2.0

Ten sam silnik, jednak inna zawartość. Połączono tutaj pewne aspekty Gothic z The Elder Scrolls i Wiedźminem, aby otrzymać coś, co odpowiednio scala Legend of Ahssûn i tworzy własne zasady gry. Aby to uwypuklić, zostało zrobione na te potrzeby ponad 600 nowych vobów oraz 500 nowych tekstur. Również i nowe potwory, zwierzęta, animacje, kawałki muzyczne, renderowane video, używane obiekty, zawody, gildie, umiejętności, bajery skryptowe i mnóstwo innych, rozmaitych zmian zostało do moda zaimplementowanych starannie przez lata.Cechy modyfikacji:

* Spójna, nieliniowa i rozległa opowieść
* Nowy, ogromny świat z rozmaitymi strefami klimatycznymi
* Tętniące życiem miejsca oraz gęsta roślinność
* Nowe potwory, zwierzęta, animacje, tekstury, kawałki muzyczne oraz dziesiątki modeli
* Nowatorskie zawody i umiejętności
* Trzy gildie do wyboru
* Ok. 90 grywalnych zadań
* Ok. 20-30 godzin rozgrywki, zależnie od sposobu grania
* Maksymalny poziom do zdobycia to ok. 20
* System wyrabiania strzał (5 różnych rodzajów)
* Ostrzenie broni
* Uczenie się umiejętności walki „w praktyce”
* Wielostronicowe książki
* Zawody oferują unikalne zalety (jeszcze niekompletne w demie)
* 20000 linii dialogowych (porównywalna liczba do G2NK)
* Easter eggi
— i wiele więcej —Screeny:


Download wersji niemieckiej: http://www.worldofgothic.de/dl/download_519.htm
Heh, pamiętam, jak jeszcze w 2014 pisałem do nich z zapytaniem, na kiedy planują pełną wersję i odpisali, że potrwa to jeszcze przynajmniej ze dwa lata, więc może już niedługo...? :)

Nie lubie tyle czytać. Patrze po ss to zapowiada sie mod fajnie.
(15-12-2016, 09:49)Lotek napisał(a): [ -> ]Nie lubie tyle czytać. Patrze po ss to zapowiada sie mod fajnie.

Nie przesadzaj, nie ma aż tak dużo tekstu.

A co do moda, zapowiada się dobrze.
Gdybym znał wystarczająco niemiecki zagrałbym w demo :/
Dowiedzieliśmy się właśnie od ekipy, że w pełnej wersji modyfikacji będziemy mogli posłuchać aż 23 nowych, profesjonalnie skomponowanych utworów wykonanych specjalnie przez nich na potrzeby gry. :)
Twórcy ogłosili, że już w tym roku powinna ukazać się pełna wersja modyfikacji. Następne testy zaczynają się już w tym kwartale. :)
Twórcy ostatnio pochwalili się próbką swojego profesjonalnego dubbingu. Świetnie się to wszystko prezentuje, jest na co czekać. :)

http://www.loa.square7.ch/
Panowie ogłosili właśnie, że pełna wersja ma już w 90% gotowy dubbing. rolleyes
Choć już widziałem ten temat to i tak jak zobaczyłem ss i przeczytałem w końcu cały opis to mi papucie spadły. Warto,warto czekać :x
Na początek adwentu panowie od tej modyfikacji podzielili się z nami pięknymi grafikami pochodzącymi z pamiętnika pewnego ambasadora.
Ponadto w każdą niedzielę adwentową uraczą nas jakąś małą próbką swojego dzieła. :) Mowa oczywiście o pełnej wersji.

Stron: 1 2